| BuffaloSoldier a întrebat:

Fetelor, va plac baietii cu parul lung?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac si cei cu parul lung, scurt, mediu, cheliosi (Bendeac) laughing

| 1231242 a răspuns:

Intrebarea asta ma face in mod ciudat nefericit...

| FoxyM a răspuns:

Salutare!"Gusturile nu se discuta"...insa de multe ori da! Din perspectiva mea as prefera cel mult parul pana la ceafa la baieti si de ce nu, putin ondulat! Cred ca acest lucru nu reprezinta o trasatura masculina ci mai degraba feminina... exceptam barbatii cu latura latina.Adopta o frizura ingrijita si scurta si de ce nu in ton cu moda!happyMeriti"a doua sansa"

| Alexuta921 a răspuns:

Never.