| QuadruplePersonality a întrebat:

Buna happy
Finii mei au venit la mine cu ocazia acestei sarbatori foarte fericite rolling eyes.
Tata si finul sunt in sufragerie la calculator si vorbesc despre un joc. Mama si fina sunt in bucatarie si "barfesc". Fina spune ca sotul ei sta toata ziua la servici si ea trebuie sa stea acasa, si nu ii convine deloc. Mama se plange ca tata nu face nici o treaba in casa, sta numai la calculator imediat ce ajunge acasa pana seara foarte tarziu, ca nu se duce la magazin sa cumpere paine, dar azi dimineata cand s-a stricat mausul sá dus imediat sa iá altul (e mai departe ca magazinul de unde luám paine), si multe alte chestii. Imi vine greu sa ascult asa ca stau pe TPU.
Ar trebui sa imi fac griji in legatura cu asta? E posibil sa ajunga la divort? sad

Răspuns Câştigător
| Georgianaax a răspuns:

Fta stai linistita, daca e vorba doar de atat nu iti face probleme, astea trec.e normal sa existe certuri.peste tot exista, ( si la mine:*)pupici:*

3 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Nu iti face griji, astea sunt discutii banale care exista in mai toate familileoh go onnu ai motiv de ingrijorare

| DenysaLove a răspuns:

Buna:*
Nu-ti face probleme:* unii parinti se cearta, se impaca s. a. m. d
Stii vb aia "dragoste fara cearta nu exista" sau ceva de genu big grinlaughing

| Beibii_6447 a răspuns:

Stai linistita oh go on Si parintii mei sunt exact la fel. big grin De mult timp chiar... Dar inca sunt impreuna si se inteleg foarte bine.
Trebuie sa se mai si certe, sa mai existe si lucruri care nu le convin, asa e normal happy
Calm down kiss