| anonim_2270 a întrebat:

FUNDA + VOT! am parul negru negru in prezent. parul meu natural e castaniu, am ochii caprui si am tenul destul de mult deschis l culoare. m-am vopsit in ianurie cu negru si acum vreau sa ma fac un blond :X dar nu blond deschis un pic mai inchis frumosh ( cum avea adela popescu inainte) :X sprancenele nw le am nici negru nici blonde intre.winking ce sa fac sa am blond? :crying :X nu imi place negru nu imi sta bine crying sa ma decolorez? nu e prea dur pentru par crying? crying plzz ajutati.ma crying

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

Eu zic sa nu te vopsesti tu.Du-te la un coafor, iar acolo ti-l va vopsi 100 % bine (ca daca ti-l vopsesti tu, poate ca la radacina se va vedea negru...Si nu cred ca ai vrea)

Daca ai sprancenele satene/satene deschis e super bine. Nimeni nu va sti ca esti vopsita blonda...vor crede ca ai parul blond natural...laughing