| Angel_8830 a întrebat:

funda+vot, va rog sa ma ajutati! mi-a expirat licenta de la laptop pentru bluetooth si nu mai merge sa trimit ceva de pe telefonul mobil pe laptop sau invers. Ce trebuie sa fac si ce licenta sa am, dati-mi site-uri de unde pot sa downloadez licenta. Ms anticipat!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Programe bluetooth sunt multe! Daca nu spui ce program ai, eu nu pot sa ghicesc! De regula licenta pentru un program o cumperi de la magazin ->de aceea se numeste si LICENTA! Daca spui ce program de bluetooth ai poate iti caut ceva! Lasa un pm!