| YukyTsukiyomi a întrebat:

Buna funda vreau cat mai multe animeuri faine vazut de voi in afara de Vampire knight/guality Special A, Naruto/naruto shippuden, kaichou wa maid sama clannad/clannad afetr story ca astea le-am vazut eu :X vreau cv de genul dragoste intre o fata si un baiat

8 răspunsuri:
| Neymar a răspuns:

Este filmul horror ca sa spun asa Monster House. happy Funda?

| mihai19d a răspuns:

Dragon Ball e seria cea mai tare de animatii happy

| Crisstina07 a răspuns:

Nana l-am vazut si este foarte frumos il poti vedea pa animekage

| RazaDeLumina a răspuns:

Bleach,SHiki dar cel mai bien intra ep ANime Kage gasesti aoclo destule

| Robertutzuu a răspuns:

Http://creativemonkeyz.com/category/roboti/ = mai tari decat roboti nu's :D.

| lisande a răspuns:

Wolf's rain
Sailor Moon
Shugo Chara
Mermaid Melody
Fairy Tail
Dog Days
Dog Days2
Ao no exorcist
Sandy Belle

| roxana16 a răspuns:

Vrei neaparat anime? ca sunt f multe seriale japoneze si koreene gen playfull kiss(e aproape la fel ca, kaicou wa maid sama) e superb si este si in romana:Xhappy

| vladutz258 a răspuns:

Incearca campione sa vezi acolo