| BoboooBubuuu a întrebat:

Funda. Vreau si eu niste porecle. Nu dupa nume. Ceva amuzant. Adica am colege si prietene care au ca porecle : Mikii, XoXo, Zuzu, Kiwi etc. Ma puteti ajuta?! puppy dog eyes Multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| KingJulien a răspuns:

Byankka (bibi, bink, bi, bya)

| BoboooBubuuu explică (pentru KingJulien):

Multumesc mult dar am spus nu dupa nume.happy fara suparare...

| KingJulien a răspuns (pentru BoboooBubuuu):

Nu ma supar nu am luat in considerare acest lucru happy scuze

| BoboooBubuuu explică (pentru KingJulien):

Nu-i nimic happy oricum multumesc pentru raspuns.

| RainOfColors a răspuns:

Ai putea sa ne spui cate ceva despre tine, pentru a gasi niste porecle mai potrivite.

| pufuulets a răspuns:

Kiki
Miu
Miunik
Aduu`
Adutsuu`
Mika
Blonda
Blonduu`
Pinoo`
Maduu`
Alee`
Arii`
Wally
Zizi

| GheorgBal a răspuns:

Poo poo,zincley, puppy love, butter lips, snugglebear, byrdikins,