| Coccco a întrebat:

Buna!:*[FundaxD]
Ma puteti ajuta va rogbig grin?
As vrea si eu niste citate sau ceva de genu pentru colegii mei.
Nu am nici o idee ce sa scriu in albumestraight face.
Multumesc:*

2 răspunsuri:
| Uka_1739 a răspuns:

Vor trece ore, clipr, ani vor trece toate in graba si nu putem sa spunem iar"ne revedem la toamna"...peste ani si ani de zile poate tu ma vei uita, dar te rog un singur lucru:sa ma chemi la nunta ta.in baza unei vieti exista 2 cuvinte"intotdeauna" si "niciodata".eu iti doresc sa fi fericita INTOTDEAUNA si trista NICIODATA.stiu mai multe dar astea mi le-am amintit.cand imi aduc aminte si de altele iti mai scriubig grin