| Jjj840 a întrebat:

Idei de cadouri pentru o doamna de +80 de ani care are diabet?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Cumpăra-i o carte!

| ibaal a răspuns:

Corega,un bastonrolling on the floor
glumesc!
Poate o esarfa! Cu ce ocazie doresti sa oferi cadoul?! Ziua ei de nastere!? big grin
Si ce legatura ai tu cu ea?
Daca esti din familie, poti sa ii faci un album, cu mai multe pozehee hee

| KaTsSu a răspuns:

Cel mai indicat si perfect cadou dupa parerea mea sunteti voi, familia, sa ii fiti aproape, acum cand ii este greu, in rest, daca vrei ceva material, nu stiu, in orice caz, nu cadouri de tineri gen flori, ciocolata, etc.
Ceva care sa ii faca bine la sanatate, ceva care sa o ajute cu diabetul. Dar la varsta aceea, caldura oferita de familie este cel mai frumos cadou.