| anonim_4396 a întrebat:

Buna,ieri am fost la o ieseala cu bicicleta si de aseara tot ma doare gatul, adica nu din ala cum inghit si ma doare ci ma inteapa si cand trag aer in piept, si aseara n-am putut dormi deloc pentru ca tot si gand imi venea sa ragai tot ma durea, va rog cine stie ce e sa mi spuna funda

1 răspuns:
| Vlad5631 a răspuns:

Consulta doctorul de familie, poate fii de la orice, probabil o sa-ti zica ca ai ceva cu amigdalele pentru ca de obicei ele inteapa cand sunt inflamate si probabil o sa-ti recomande un antibiotic big grin, succes.