| Jager a întrebat:

Ieri eram la piscina si era o fata frumusica care tot trecea pe langa mine..Cred ca ma placea si chiar era frumoasa si as vrea sa dau de ea. S a intamplat la strand in Sibiu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si intrebarea e...cum sa dai de ea. Ok. Ai retinut chipul fetei, te poti duce înapoi la strand sa vezi daca (Poate) e acolo. Sau poti intreba pe cineva care a fost cu fata, cine e. (daca gasesti pe cineva). Nu prea stiu cum sa te ajut. Fata aceea poate fi la km sau mile distanta de tine. Nu stii nimic despre ea. Sunt sanse de 1 la 1.000.000 sa o gasesti. Imi pare rau omule...dar cine stie, poate o vei găsi din întâmplare.

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Dupa cum au zis si altii...nu ai cum s-o gasesti decat daca mergi iar la strand si ea este acolo sau daca mergi si cauti prin tot orasul dupa ea...(asta tinand cont ca ar putea sa fie din alt oras, caz in care ai pierde o multime de timp si energie)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, vad un anunt lipsit de vreo intrebare. Crezi ca dai de ea aici?

| uhegartfea234 a răspuns:

Bun deci, prima data trebuie sa fii sigur ca aceea fata trecea intentionat, nu urmarea pe cineva sau era cu altcineva.
Daca ai trecut de pasul anterior, invit-o la un suc. Daca zice nu, e clar.
Daca da, stabiliti voi acolo

| Vladii a răspuns:

Te mai duci la strand si poate o gasesti happy

| DeniiSlipknot a răspuns:

Oh doamne o.o Te-am gasit baiatule misterios de la strandul din Sibiu o.o Eu sunt pe cine cauti.

Glumesc.
Cauta altundeva. Pe TPU is sanse 1 din 999999999999999999999999999999 s-o gasesti pe printesa visurilor tale.
Good luck.