| BlaBla_7319 a întrebat:

Ieri imi aparea o erroare la IMVU, l-am dezinstalat si l-am instalat iarasi. Tot nu mergea. Azi nu l-am putut deschide iarasi, tot imi apare:
Traceback (most recent call last):
File "main\clientapp.pyo", line 1038, in runClientApp ()
File "imvu\service.pyo", line 426, in RealServiceProvider ()
File "imvu\service.pyo", line 36, in __init__ (initialCom... nts=None, initialFactories=None, initialServices=None, registrars=[, self=)
File "imvu\fs\__init__.pyo", line 180, in mkdir (dir='AssetCache', mode=None, self=

1 răspuns:
| Victor a răspuns:

Buna.Incearca acum (e ora 20). I-ti va cere sa instalezi o noua versiune.http://avatars.imvu.com/Vicktor02