| Fluture a întrebat:

BUna. Ieri mi-am activat extraoptiunea web'n walk pe noul meu telefon Samsung galaxy chat. Stiam ca trebuie sa-mi trimita un mesaj cu setarile pentru a-mi merge netul, dar nu mi-a fost trimis. Am trimis un mesaj gol la 969, NR PT WEB'N WALK SI in final, dupa mai multe mesaje. am primit de la Cosmote " Serviciul web'n walk nu poate fi configurat automat pe telefonul tau. Detalii la www.cosmote.ro sau la Serviciul Relatii Clienti". Cum as putea face in asa fel incat sa-mi mearga internetul? Help. dau funda.

Răspuns Câştigător
| mikeky a răspuns:

Incearca aici poate reusesti ceva http://cosmoteromania.custhelp.com/......web'n'walk