| NutellaFinetti a întrebat:

Imi doresc sa devin actrita.In fiecare noapte stau in pat, plang si ma gandesc cum as putea sa ajung actrita.Eu imi propusesem ca dupa facultate sau cel putin la 22 de ani, sa merg in California si sa iau lectii de la actorie de la vedete, gen Selena Gomez sau Olivia Holt.Bineinteles,contra cost.
Ce as putea sa fac sa devin actrita? Dar nu vreau in nici un caz sa ma duc la scoala de actorie. Ce imi trebuie in afara de engleza? Ce trebuie saa stiu? Care sunt trucurile?
Funda

2 răspunsuri:
| nibiscuite a răspuns:

Eu as zice sa mergi la scoala de actorie dar, daca nu vrei tot ce iti trebuie sunt bani si sa inveti bine engleza.

| transibi a răspuns:

Nu ai sansa la nimic daca nu dai bani nu faci scoala de actorie si nu sti engleza crede-ma ca nu ai sanse si eu as vrea sa fiu actor dar nu plang in pat