| ionela_2042 a întrebat:

imi place de un baiat care s-a dovedit a fi timid, insa pe mess nu are nici o problema.Stiu sigur ca si lui ii place de mine si i-am dat de inteles ca as vrea sa avem o relatie dar el inca nu face nimic.Cum as putea sa mai procedez?

Răspuns Câştigător
| MarioOnette a răspuns:

Vorbeste in fata cu el fii tu prima care a facut primul pas dar daca nu pune-i conditia ori avem o relatie ori nimic.Eel te iubeste numai virtual credca.Luptate pentru iubirea ta.pa

3 răspunsuri:
| marinteodora a răspuns:

Intearbal porima oara de cine ii place
apoi daca zice ca pe tine spune-i sa si tie iti place de el
si spune-i ca ai vrea sa qai o relatie cu el
sper ca te-am ajutat

| ionela_2042 explică:

Pai de ceva timp am observat ca acest baiat se uita insistent la mine si se poarta mai special cu mine decat cu celelalte fete.Acest lucru m-a facut sa imi dau seama ca ma place.De curand am inceput si eu sa il plac si i-am dat de inteles prin mai multe feluri ca si eu il plac si as vrea sa incepem o relatie.Insa el pe mess ma numeste iubita lui, dar cand ne intalnim fata in fata e foarte timid, si nu stiu ce sa mai fac sau sa mai zic sa prinda curaj si sa imi propuna sa fim impreunabig grin.

| Derye a răspuns:

Pai, invita'l la o cafea, iar acolo ii poti spune ca iti place de el.