| Buubuuu a întrebat:

Buna
imi place de un baiat de la mine din scola. el intoarce capul cand trec eu si sa uita dupa mine sau imi zambeste. el e a8a si nu stiu simte ceva pentru mine sau nu?
sa-i spun ca-l plac sau nu?

Răspuns Câştigător
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Ar fi fost bine sa specifici cati ani ai...dar in fine happy.
In primul rand s-ar putea sa fie genul ala de baiat care nu vrea decat sa te amageasca putin si sa se dea mare-n fata prietenilor lui ca te-a dat pe spate! In al doilea rand daca nu este asa cum am zis mai sus ati putea sa va-mprieteniti si dupa ceva timp daca consideri ca simti cu adevarat ceva pentru el ai putea sa-i spui ca-l placi. happy Sper sa te ajute :*

2 răspunsuri:
| Ion a răspuns:

Mai bine decat sa ii zici ca il placi, tu duci odata la el si stai de vorba cu el. ar trebui sa fie simplu sa discutati. si pe masura ca vorbiti dai de inteles usor ca iti place de el. ar trebui sa priceapa si cam gata. Intreaba-l ceva de genu: tie ce fete iti plac si apoi intreaba-l daca te incadrezi in categoria aia, fii spontana big grin. Succes

| Buubuuu explică:

Eu st cls a 7 :d
fac in mai 14:-p