| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Imi place de un baiat si el ma place pe mine(nu mi-a zis asta).Nu l-am mai vazut de 6 luni. El a incheiat o relatie acum cateva zile si eu as vrea sa ma intalnesc cu el, sa vorbesc cu el si sa ii spun ce simt pentru el, dar cred ca inca nu e momentul potrivit si nu stiu ce sa fac.
Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| defibrilator a răspuns:

Vezi sa nu fii tu ranita la final, el poate inca tine la aia o vrea pe aia inapoi si imediat ce aia ii intinde mana iti da "eject" de nu te vezi, asigura-te ca daca intra intr-o relatie cu tine o face pentru ca tine la tine, nu ca sa o uite pe cealalta, bafta!

1 răspuns: