| passenger a întrebat:

Imi place sa cant, am si voce, dar nu o am grava sad Adica vocea mea este foarte subtire laughing La Balul Bobocilor vreau sa cant Rolling In The Deep si nu stiu cum sa-mi fac vocea mai groasa, ca Adele sad
Ceva sfaturi?

2 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Bea o sticla de vin inainte

| TheCritic a răspuns:

Stii,fiecare artist are vocea...lui.Adica tu nu trebuie sa canti pe vocea groasa a Adelei...tu trebuie sa canti pe vocea ta, subtire.Trebuie sa canti corect si sa ai sensibilitatea necesara ca sa impresionezi.