| dya26 a întrebat:

imi poate definii si mie cineva cuvantul "cocalar" [ stiu ce inseamna laughing ]dar cum este dupa parerea voastra?

2 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

Pai un cocalar este o persoana fara prea multe clase, dar asta nu conteaza, ca deh... are scoala vietii laughing. Cocalarii se cred cei mai buni dintre toti, se imbraca de firma gen Spuma, Harmani etc etc laughing, parul trebuie intotdeauna sa fie dat cu gel, ghiulurile si lanturile din aur masiv nu trebuie sa lipseasca, la fel si in cazul ochelarilor de soare care trebuie purtati 22\24(si-i da jos doar cand vrea sa vrajeasca o ''printzesa'' cu privirea lui fermecatoare).
Este interzis ca in telefonul lui sa lipseasca manelele cantate de Guta, Salam si toti fratii lui cu valoare. Isi manifesta talentele cand e cu gasca lui, se rupe in figuri, sperand ca o printesicahee hee va fi interesata de el.
Pe profilul lui de hi5 vom gasi doar poze frumos editate, cu stelute, texte si inimioare facute in Photoshop laughing sau Paint laughing.
Pozele trebuie neaparat facute cu telefonul mobil, in oglinda de la baie.
Pe mess are doar statusuri de genul ''Je ie jm3k3r de Parys'', ''Sunt plyn de valoar3winking'' etc.Trimite doar mass-uri din care ne dam seama ca el are talent si in afaceri. ''Vand blugi de firma si tricouri Armani'' laughing
Cam asa iti pot descrie eu un cocalar. big grin

| Meya a răspuns:

Hmm. pai sa vedem thinking

Un cocalar. dupa mine. :

-e un om lipsit de Iq laughing
-asculta numai manele. salam, parizer alea alealaughing
-poze multe multe multe multe in oglinda. devil. sa vada lumea ca el are talent. ca nimeni n-a mai facut ce face el laughingoh go on
-se crede mare donjuan (cred ca asa se scrierolling on the floor). cand de fapt e un mare c***t la care nu se uita nici cea mai urata curcalaughing
-vorbeste si injura la ca usa cortului. ca nimeni nu trebuie' sa'i spuna lui ceva infara de "vai ce tare esti!"."esti viata mea". sau alte porcari d'astea
-ochelari de soare nu trebuie' sa lipseasca. fie iarna, fie vara, fie noapte, fie zi.si. cu cat sunt mai mari cu atat mai bine. si sa nu uitam ca niste ochelari. ca sa fie pe placu' la cocalari.tre' sa aiba multe chesti stralucitoare. care sa iasa in evidenta laughing)
-le place sa poarte haine cu 2 kg de sclipici si paiete laughing

Ce mai!? niste fiinte fara creieeeerbatting eyelashes