| biashiatât a întrebat:

Bună,îmi poate spune cineva ce semnifică numele Bianca
și după ați scris semnificația numelui puteți scrie și ce părere aveți despre scest nume

Răspuns Câştigător
| HighByTheBeach a răspuns:

Bianca (din limba italiana) inseamna alb, puritate, claritate, stralucire.
Parerea mea este ca numele acesta este superb pentru o fata. Are asa un aer modern (daca intelegi ce vreau sa zic) happy.

3 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Persoanele care poarta acest nume sunt dotate cu o inteligenta sclipitoare, au noroc de bani, insa duc lipsa de prieteni.

| Eme_Ema_1983 a răspuns:

Este superr numele poti sa ii spui bianca sau bie

| biashiatât explică:

Pardon în loc să scrie după ce ați scris eu am scris dupa ați scris scuze