| sillvia6 a întrebat:

Imi poate spune sineva daca telefonul Nokia n97 mini cherry black are android? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| BANN3R a răspuns:

Sorry, this item is not available for the Nokia N97 mini.
se pare ca nu, cel putin asa zice siteul ovi.
Totusi pe google zice ca ar fi. dar eu totusi zic ca nu este.

4 răspunsuri:
| deejayoo a răspuns:

Cred ca niciun model din seria nokianu vine dotat cu sistemul de operare android.probabi ca ma insel dar nu cre. aproximativ toate telefoanele "inteligente" au symbian sau windows cred. sper ca te-am ajutat

| BANN3R a răspuns:

Nu, nu are android, acest telefon vine cu sistem de operare : Symbian v9.4

| sillvia6 explică (pentru BANN3R):

Se poate descarca ninja fruit cu sistemul asta de operare? sau fruit slash. adica te-ai prins tulaughing

| sillvia6 explică (pentru BANN3R):

Ok. multumesc.

| BANN3R a răspuns (pentru sillvia6):

Sorry, this item is not available for the Nokia N97 mini.
se pare ca nu, cel putin asa zice siteul ovi.
Totusi pe google zice ca ar fi. dar eu totusi zic ca nu este.