| hiseu a întrebat:

Buna!
Imi puteti recomanda niste manuale pentru clasele 9-12 de pe care sa invat?
Eu am fost la un liceu tehnologic, profil real, specialitatea protectia mediului si nu am avut nicio treaba cu TIC-ul.
Nu am facut deloc informatica si nu stiu de pe ce manuale ar trebui sa invat sau ce sa invat.
Am nevoie pentru facultatea la care ma duc, la bioinginerie medicala.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Tic-ul și info din liceu nu te ajută la facultatea aleasă de tine, bioinginerie medicala. Așa că du-te liniștit, dacă e cazul vezi acolo ce se cere și te oritentezi