| MihaelaSorina a întrebat:

imi puteti spune cam cat costa un aparat dentar?

Răspuns Câştigător
| luniii a răspuns:

Cel mai bine poti sa te duci la un medic stomatolog sa iti faca un consult sa iti spuna daca iti trebuie aparat dentar fix sau brecheturi, daca trebuie pune si sus si jos.Iti face un calcul si iti spune cat te costa.

3 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Am avut si eu probleme cu dintii si am rezolvat-o la Iasi cu un control pe luna si aparatul dentar era fixat pe cerul gurii si cu o cheita il largeam 2 doua ori pe saptamana.
Funda?
P:S: Aparatul a costat 150 lei!

| LaNaibaa a răspuns:

Am avut unul fix si am dat - 7OO lei, ala care se poate da jos- 2OO lei.

| Patricia96 a răspuns:

Am eu unul fix!
Am dat 24 milioane...