| Lizzzzy a întrebat:

Bunahappy! imi puteti spune ceva despre niste laptopuri? as dori unul pana in 12 milioane si sa fie destul de bun... ce imi laptop imi recomandati? dati-mi si link va rogbig grin funditaaa!wave

Răspuns Câştigător
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună.Îţi recomand un model de la Acer, mai pe înţelese un NetBook cu care îţi faci treaba oriunde, are tot ce şi-ar dori un adolescent.Am căutat şi ţi-am găsit un model frumuşel care era mai scump, însă aici este destul de ieftin plus că ai şi livrare gratuită: http://goo.gl/RZR5p.Sper că ţi-am fost de folos, îţi urez o zi bună.

2 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bonnie nu o critica pentru că a greşit scrierea, dacă se pricepea nu mai punea întrebarea, deci ia în considerare că nu prea se pricepe şi de aceea a şi greşit.

| KateNoH8 a răspuns:

In primul rand, nu se scrie laptop, se scrie laptop, iar in 120 lei nu o sa gasesti mai nimic bun si nu o sa reziste mai mult de 2-3 ani, poate nici atat. Daca vrei un laptop bun trebuie sa iti cumperi de la anumite firme de calitate gen: Asus, Acer, Toshiba, HD si multe altele. Succes!