| YouAndMe95 a întrebat:

Buna,imi puteti spune fiecare pas pentru instalrea ruterului pentru wifi? L-am instalat dupa instructiuni, arata ca e conectat dar nu pot folosi internetul. Jos in bara unde este semnul pentru internet arata un triunghi galben cu semnul exclamarii.
Funda.E urgent!

1 răspuns:
| sNex96 a răspuns:

Salut,
Incearca sa bagi cablul de la net in router si cablul de la router in calculator. Baga Cd`ul cu instalarea pentru router ( daca ai ) si verifica daca netul este conectat. Treaba cu triungiul este pentru ca nu e conectat sau nu iti merge internetul de la sursa.
Noroc.