| Anytha_5258 a întrebat:

Imi puteti spune sh mie niste locuri din Romania care merita vizitate?
Dau fundita!happy

2 răspunsuri:
| αℓє a răspuns:

Buna Any! Pai...Eu iti recomand sa mergi la Turda sa Salina.E minunat! Are vreo 20 de etaje laughing Pereti din sare si multe carusele.Foarte ieftin! Ai putea pleca la Iasi la muzeu. Minunat! Sau in Bucuresti in parcul Herastrau.

| 3manuela a răspuns:

Sincer Romania este la fel de interesanta ca si alte locuri din alte tari dealtfel,noua nu ni se pare interesanta fiindca traim in ea,dar se pare ca si aici exista locuri frumoase unde ne putem recrea alaturi de prieteni sau familie,mi se pare ok pe litoral in mamaia parcul de distracti e cel interesant sau in Slanic Prahova unde sunt foarte multi munti si bai termale,sincer in special mau atras ofertele de la hotelurile din zona cu masaje si tratamente de toate felurile incluse in pret,apoi salina care este ceva ce iti face foarte bine la sanatate si nu numai este si o aventura interesanta sa exporezi o pestera de sare atat de imensa,mmm mi se mai pare marfa in cluj sincer de acolo a plecat moda pe bune sunt foarte multe magazine superi tari de haine si toata lumea e ok,si bun mai sunt si multe altele:Valea Ariesului este una dintre cele mai frumoase zone ale tari,Sfantu Gheorghe (Delta Dunării), Cheile Bicazului - Lacul Rosu - Durau, Manastirile din Bucovina, Valea Prahovei, Vulcanii Noroiosi de la Berca, Cheile Bicazului...etc,ce sa-ti spun..eu pot sa-ti urez vacanta placuta...