| Elenaeellee a întrebat:

Îmi puteți spune și mie niște filme fantasy pentru adolescenți ( care seamănă cu Fallen, Twilight, The vampire diaries și altele )? Cel mai bun răspuns primește fundița!

2 răspunsuri:
| Bellutza02 a răspuns:

Nu e film, dar Teen Wolf.Cu vampiri nu mai știu în afară de cele menționate de tine, dar fantasy iti recomand The hunger games, Divergent (are 3 filme), Harry Potter si Fantastic beasts and where to find them.Toate astea sunt faine, sper să îți placă dacă decizi sa le vezi.happy

| Elenaeellee explică (pentru Bellutza02):

Mersi. Toate pe care le-ai enumerat acolo le-am văzut deja. happy