| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune va rog vreau n program care poate destecta ubs-uri(cablu de date de la n telefon) de ceva timp calculatorul nu-l mai recunoaste si nu stiu ce sa-i mai fac. oare exista vreun program prin care poate sa-l gaseasca?
multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Bloo2 a răspuns:

In primul rand e USB.si cum a zis si *drviorel poti gasi softul telefonului pe net big grin

| DrViorel a răspuns:

Da, programul il gasesti pe internet, dar trebuie sa introduci marca telefonului tau mobil... O zi buna