| Smillee a întrebat:

Buna imi sapuneti va rog la tabara se da voie cu parintii?

5 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Depinde de tabara.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu,pentru ca scopul organizarii unei tabere este tocmai iesirea din mediul familial.Acolo sunt desemnati supraveghetori din partea organizatorilor.

| TPUajutor a răspuns:

Nu clar ca nu

| mykron a răspuns:

Nu cred ca-i o idee stralucita.Eu stiu ca in tabara te duci sa te distrezi intr-un fel,nu te duci sa-ti mananci zilele cu observatii(sti tu, cum sunt parintii). Acum depinde de relatia ta cu parintii, dar eu chiar nu m-as simti in largul meu cu parintii in tabara.E naspa, m-as simti stanjenit.Da, cred ca ai voie cu ei dar ti-am spus........Totul e sa te distrezi.Bafta!

| CautUnNume a răspuns:

Da,se da voie doar ca trebuie sa platesti mai mult.