| andradaiuli a întrebat:

Buna imi spune-ti si mie povesti de groaza traite de voi dar lungi
funda!

2 răspunsuri:
| remusbb a răspuns:

poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine poveste de groaza traita de mine

Răspuns utilizator avertizat