| falcao07 a întrebat:

Buna imi spuneti cum merge acelaratia pe counter strike 1.6 daca scrii in consola sv_accelerate si nu mai stiu ce poti merge foarte repede imi spuneti cu este mai departe? multumesc anticipat la raspuns datiti asa sv_accelerate si continuarea dau funda cerui care imi scrie si merge

1 răspuns:
| AnimeDream a răspuns:

Daca esti un simplu jucator de cs, comanda sv_accelerate, nu iti va merge. Aceasta comanda se seteaza din interiorul serverului pe care joci... De exemplu, daca un server de cs are sv_accelerate 30, atunci si tu poti scrie in consola aceeasi comanda si vei merge mai repede, dar iti garantez ca aceasta comanda se baga doar in serverele de zombie si se seteaza singura atunci cand intri pe unul dintre ele. Deci dupa parerea mea, este o comanda inutila thinking