| StayStrong98 a întrebat:

imi spuneti va rog niste filme de adolescenti gen: LOL, Mean girls... Multumesc anticipat! :*

4 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

A cinderella story(O cenusareasa moderna) este preferatul meu

| FemeiaPisică a răspuns:

Gossip Girl, Easy A, She's All That si Boys and Girls.

| Brunettedlk a răspuns:

Pretty little liars, cinderella (varianta moderna), twilight, the vampire diaries, scary movie, constantine, ceva de genul. sper ca ti-am fost de ajutor.

| Miriamm a răspuns:

Placinta americana cu toate cele 8 partilaughing. daca te uiti la toate partile, mori de ras si ti se urca rau hormonii la caplaughing