| AnemonaP a întrebat:

In 3 saptamani voi din tara la facultate. Am terminat scoala de soferi de o luna cred,insa,fiind cu bacul in timp ce faceam orele de condus nu am invatat pentru sala si nici nu am facut chestionare. Iar acum vreau sa dau neaparat sala pana plec, deoarece in tara voi mai veni abia la anul cand imi expira dosarul si nu vreau sa fac iar scoala. Care este cel mai bun mod de a invatata pentru sala? Sa invat din legislatie sau sa fac multe chestionare? Pana pe 6 septembrie credeti ca este posibil sa iau sala?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si la ce te ajuta daca dai sala fara traseu? Ca la traseu te programeaza probabil peste 2-3 luni

| AnemonaP explică (pentru suntserios):

Am dovada ca plec la studii in afara tarii si ma baga imediat.

| PIPER23 a răspuns:

Combina chestionarele cu legislatia! Ambele sunt bune si necesare.

| VasilicaPuscas a răspuns:

Lasa permisul, ia taxiul

| AnemonaP explică (pentru VasilicaPuscas):

Lasa-te de dat raspunsuri.

| VasilicaPuscas a răspuns (pentru AnemonaP):

Ai luat carnetul? nu mai pot de curiozitate!