| Yone_5447 a întrebat:

In cateva zile voi pleca in Bulgaria cu masina. imi da-ti ceva ideei de jocuri pe masina va rog frumos.(nu neaparat jocuri, ceva de facut pe masina).

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Daca pleci cu prietenii nu ai cum sa te plictisesti, daca pleci cu parintii asta e altcevastraight face. Asa pei in primul caz:joc de carti, adevar sau provocare, mima etc.In cazul 2:ia un caiet la tine si deseneaza in el, scrie ce vezi pe drum, asculta muzica la telefon, fa poze pe geam sau fa. ti poze, ia. ti niste reviste si rasfoieste. le, ia-ti ceva de rontait sau o acadea, daca ai net pe telefon iti dai seama ca e raiul pe pamant, daca ai un frate sau sora jucati ceva(carti, jocuri de alea de se jucau pe hartie, gen X si O, spanzuratoarea), fazan cu parintii-noi mereu jucam cand plecam la drum lungbig grin. Daca iti mai vin si tie niste idei te descurci.big grin.Mult noroc si distractie placuta:X

fundita?batting eyelashes

MaRrY XX:X:X::X:X:X