| Snicker a întrebat:

Buna,
in ce consta probele de aptitudini pe care le dai pentru a intra la liceul de arta Ionela Perlea, arhitectura, arte ambientale si design, din slobozia?
As vrea sa stiu daca se intra greu sau daca sunt dificile probele.

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Am dat si eu probele de aptitudini pentru un liceu de arte(dar in judetul gorj)acum sunt a -11-a! nu au fost grele desi imi era frica! au fost 2 probe:una natura statica(un mar, un cub si o piramida-in creion) si la cealalta a fost o compozitie cu 3 personaje(in culoare)! am luat 9. 80 si 10! si am trecut! insa tin sa-ti spun ca la liceu nu e foarte usor(trebuie sa ai talent sa fi printre cei mai buni) succes!

1 răspuns:
| jamesdoe a răspuns:

Se intra pe usa destul de usor, dar ai grija la prag