| Lorenik a întrebat:

In curand clasa mea si inca o clasa vom face o excrursie cu profa de geogra si profu de istorie prin muntii bucegi, sibiu, cluj, targu-mures...Si ca in orice excursie vrem sa ne facem farse unul altuia! Aveti niste idei de farse? spuneti-mi-le si mie! Va pup! Mersi! Cele mai multe si mai faine primesc fundita si celelalte vot!

Răspuns Câştigător
| ChristineW a răspuns:

Spuma de par in pantofii baietilor.
Sa le furatii chilotii noaptea.
Sa luati o bricheta si sa incalzitii clanta ( imi e mila de cine pune mana )
Sa le inlocuitii pasta de dintii cu vopsea. ( de desen ) sau crema.
In caz ca este perdea la dus, ca sa nu va vada, furatii hainele si lasati doar prosopul, cand iese afara strangetiva toti si faceti poze.

2 răspunsuri:
| love_1617 a răspuns:

Da.dragut avand cont ca si o colega de-a mea merge in muntii apuseni si mi-au spus ca vor sa isi faca farse unul altuia...pai nu stiu.eu cand am fost la tismana i-am facut cu ruj pe fata. sau poti sa ii gadili in talpa.in niciun caz sa ii sperii pentru ca se vor supara

| Lorenik explică:

Ma refer la farse pentru. colegii mei nu pentru profi