| anonim_4396 a întrebat:

In curind este ziua prietenului meu,mam hotarit sa-i fac cadou un ceas care de mult sil doreste,insa as dori sa scriu ceva semnificativ pe el... nu imi vine nici o idee, ati putea sa ma ajutati cu creativitatea? Nu este nevoie de fraze lungi, ceva scurt si semnificativ dar nu banal!

2 răspunsuri:
| LilTunechi a răspuns:

Daca vrei du-l la gravat si zii celui de acolo sa iti faca un sarpe muscandu-si coada(care inseamna eternitate) iar inauntru scrie initialele voastre dragilor sunt sigur ca ar aprecia astabig grin

| Ella192 a răspuns:

Always with you; near you; part of me; i