| Mihaela3121 a întrebat:

In decembrie am implinit 18 ani, si de atunci nu am mai primit alocatia. Sunt din Voluntari, jud. Ilfov, unde trebuie sa merg sa depun actele? Din cate am inteles, voi primi alocatia din urma.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Mergi la secretariatul liceului tau. Cele de acolo iti vor da mai multe detalii. Trebuie sa faci nu stiu ce cerere. Te vor lamuri ele. Vei primi alocatia din urma.

| FastAndRelaxed a răspuns:

Trebuie sa mergi la secretariatul scolii tale sa iei adeverinta de elev ca sa arati ca inca studiezi si cu aia mergi la primarie sa depui un dosar sau cev de genul, poti cere mai multe detalii de la ele cand mergi dupa adeverinta.