| Roxana_2818 a întrebat:

in legatura cu fisa de inscriere AVON, cum procedez? ce scriu in casutele acelea?

Răspuns Câştigător
| danafatu a răspuns:

Buna! Completezi datele personale si apoi vei primi de la liderul tau un numar de reprezentant unic si zona din care faci parte.
Ma poti contacta la dana. fatu@yahoo.com sau 0731166295 sa iti explic pas cu pas iar aici e un formular de inscriere: https://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/dreamJobApply.page?userName=dana.fatu&
Mult succes!

1 răspuns:
| AnaTop a răspuns:

Pai in fata trebuie sa aiba nume prenume ce vrei sa comanzi starada orasul si judetul sper ca ti-am fost de ajutor