| Adry05 a răspuns:

Îmi place! Dar totuşi, rochia mi se pare mai degrabă de zi decât pentru o petrecere de genu banchetului.

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Eu sunt baiat, si trebuie sa iti zic ceva, ai gusturi foarte bune!

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Sunt frumoase... nu prea imi plac mie pantofii pentru ca au aceea curelusa, dar sunt draguti si vin foarte bine cu rochia. Iar parul... nu mai zic, e frumoasa rau coafura aia, cred ca asa ma fac si eu big grin
Ma bucur ca vad o fata cu gusturi bune, fata de altele care isi iau tot felul de rochii straight face
Pa, pawinking happy!

| Mara78 a răspuns:

Rochii elegante pentru banchet gasesti aici http://www.marissa.ro/catalog/rochii-de-seara-378224

| RussianBoy a răspuns:

Daca ai bani da eu nici nu m-am uitat la poze noi muncim sa platim intretinerea gazu etc si tu iti iei rochii? faci ce vrei

| GeaninaF a răspuns:

Sunt foarte frumoase, mai ales rochia si parulwinking