| MegaProXtreMm a întrebat:

In privinta cu abonatii, am o nelamurire..Am adaugat recent o fata ca prieten si nu a mers, la persoana respectiva scria * Cererea de prietenie nu a putut fi trimisă
Această persoană nu mai acceptă cereri de prietenie, dar acum îi urmăreşti postările.*. Vreau si eu in loc de prieteni sa mi se ouna direct la abonati, deoarece am vreo 3000 de prieteni pe fb, si nah... ofer funda :*

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici https://www.facebook.com/settings?tab=followers si bifeaza -> Turn on follow.