| GabrielaWeasley a întrebat:

In toamna imi voi face primul buletin si am cateva intrebari :
1. Eu port ochelari. In poza de buletin pot purta sau nu ochelari?
2. Pot vedea poza imediat dupa ce m-a fotografiat? Si daca nu imi place, pot face inca o poza?
3. Poti sa zambesti putin in poza sau trebuie sa stai serios?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. iti scoti ochelarii. Eu port ochelari si mi i am scos si in poza de buletin, si de permis si de pasaport

2. depinde peste cine dai, daca poza corespunde cu cerintele lor (e ok lumina, nu inchiz ochii samd) nu iti mai fac alta

3. stai seriosa, e poza de buletin nu de Facebook