| anonim_4396 a întrebat:

In toamna voi fi pe clasa aIXa. Ce fel de genti se poarta la liceu? Vreau poze pls... cea mai frumoasa geanta primeste funda:X

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| niko_7262 a răspuns:

Nu mai bine ai da tu o tura prin magazine? La liceu se aproba orice geanta iti spun eu. Nu o sa te scoata nimeni pe poarta afara daca nu ai Guci sau mai stiu eu.De obicei se poarta cele pe umar, dar daca vrei sa fi o diva adauga-ti in colectie una din acelea pe mana.
Dar sa stii ca mai merg si gentile pe-o parte. E liceu nu casa de moda. Orice merge. Ai sa vezi.Bafta.

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Vai de mine, fata. Maine ai examen si pe tine te intereseaza ce genti se poarta la liceu.

| sshhhhhttttt a răspuns:

@Ana
rolling on the floor

doar se interesa... ce e asa rau thinking

| anonima3826 a răspuns:

@ Ana
da maine e examenul...si ce daca? asta inseamna ca la altceva nu am voie sa ma gandesc?
Fii serioasa laughing de parca iau nota mai mare daca nu intru pe netlaughing
De ce sa ma stresez asa? Mi-a iesit media 10 pe V-VIII chiar daca am stat ore intregi pe mess, facebook sau alte site-uri... am invatat pentru examen si nu cred ca gresesc cu ceva daca ma intereseaza si alte lucruri...am si eu multe emotii ca toata lumea!
Mult succes tuturor celor care au maine si miercuri examene!:**