| Dianné a întrebat:

happy
In ultima perioada, mi-am stors cosurile tot mai des, si acum ma oftic, si-mi pare rau, pentru ca urmele lasate se vad foarte urat, mici pete rosii stridente. Cum pot sa scap de urme? Mersi.

2 răspunsuri:
| Florii_2470 a răspuns:

Cu timpu o sa se duca si n`o sa se mai vada.Pana atunci poti folosi fond`u de ten happy.

| Cella a răspuns:

Evita sa mai faci asta in timp.pentru atenuarea acneei foloseste produse destinate acestei probleme un gel exfoliant o crema hidratanta sunt batoane care acopera cosurile si in acelasi timp le si usuca.
bafta:X