| SeNaH a întrebat:

Buna in ultima saptamna ma dore capu mereu si am febra ametesc si simt ca se invarte pamanutul cu mine si am inceput si sa stau prost cu vedere imi puteti da niste sfaturi cu sa scap de durerea de cap, febra si ameteala sau imi puteti spune ce am

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cred că durerea ta de cap provine de la ochi. Fă-ţi un control.

1 răspuns:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Cred ca ai lipsa de calciu.Si eu am patit sa ametesc si respiram mai greu, de astea.Nu stiu exact, dar poate ai lipsa de vitamine.