| Ramonaaaa a întrebat:

Buna :)
In ultima vreme, sunt foarte deprimata, ca sa zic asa si fara chef de viata.Nu am un motiv anume dar de cand a fost perioada examenelor cand doar am stat in casa si am invatat nu am mai iesit de atunci.
Pur si simplu, stau in camera mea, ma holbez la pereti, citesc, stau pe TPU, ma uit la "Rebelde" online si ascult melodia asta care ma face sa visez.
http://www.youtube.com/watch?v=GKvGlxekF9A
Ce am?
Este pur si simplu o perioada mai naspa sau am niste probleme?
Multumesc :)

Răspuns Câştigător
| DexterKill a răspuns:

E o perioada naspa(astenie) dar de obicei oamenii o au pimavara. Cred ca te-ai stresat prea mult cu examenele si ai uitat sa te distrezi in timpul in care ai invatat. Iesi afara numai de cat cu persoana iubita sau cu prietenele tale cele mai bune

1 răspuns:
| Patry48485 a răspuns:

Da cred ca ai o problema mare.Esti indragostita, cel putin eu aia simt cand ascult melodia.