| Deea01234 a întrebat:

Buna, în urma cu 2 luni a murit o prietena draga mie, de atunci din când în când am vise legate de ea, nu o visez fizic, nu îmi spune nimic, doar ca se vorbește despre ea, de curând am visat ca imi curge sânge din nas iar o femeie imi spunea ca asta este legat de ea ( de prietena care a murit ) si ca aceasta încerca să spună ceva prin faptul că imi curgea sânge din nas, a fost scurt visul dar intens, ce inseamna visul acesta? Va rog sa imi spuneti.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă în vis ţi-a curs sânge din nas înseamnă că prietena ta vrea să-ţi spună ceva important. Ar trebui să contactezi un medium care să i-a legătura cu ea pentru a vedea ce vrea să-ţi zică. Prietena ta poate prin acel vis să-ţi spună s-i dai pace. Tu te gândeşti prea mult la ea, de asta ea îţi apare în vis şi vrea să-ţi spună să o laşi să fie fericită pe lumea cealaltă. Pentru că atâta timp cât vei continua să te gândeşti la ea, sufletul ei nu se va putea odihni. Îmi pare rău pentru pierdere. Viaţă frumoasă în continuare.

| Deea01234 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns, este cam greu sa nu ma gandesc la ea, fiindcă chiar mi.a fost o prietena buna

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deea01234):

Să nu renunţi niciodată la ceea ce-ţi propui şi să nu uiţi, că mereu veţi fi prietene!