| Andy_Andu_1997 a întrebat:

in urma cu ceva timp mi-am pierdut virginitatea cu un timp... din dragoste. Eu am 16 ani, in cateva zile fac 17 ani, iar de curand parintii mei au aflat si vor sa ma duca la ginecolog. In toata perioada asta eu am mai facut-o de cate ori, iar ea vrea sa afle de cand numai sunt virgina. Ce o sa-i arata la doctor, sau ce o sa scrie pe acel certificat mai exact. Stiu ca am gresit, dar am nevoie de ajutor...

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Doctorul poate stabili, aproximativ, perioada de cand ai fost deflorata si o sa scrie in certificat ca nu mai esti virgina.

4 răspunsuri:
| fuckbbi a răspuns:

O sa scrie de cind ti-ai pierdut virginitatea, iar daca parintii tai vor dori, iar tu ai facut fara sa va paziti atunci se poate afla, cu cine happy Apropo, daca vrei sa nu afle de cite ori, de cit timp, spune-i ca poti merge si singura la medic si mergi si fa un certificat fals, cu datele care iti trebuie tie happy

| Andy_Andu_1997 explică (pentru fuckbbi):

Pai si cum fac eu un certificat fals?

| fuckbbi a răspuns (pentru Andy_Andu_1997):

Dai niste bani, si gata smug