| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
În urma cu doi ani un băiat mi-a arătat mai multe semne ca ma place,iar eu nu i-am arătat sentimentele. Acum,am observat ca dacă ii apreciez o postare,îmi apreciază și el dar,dacă nu apreciez alta postare nici el nu îmi apreciază urmatoarea postare,tot asa se intampla și la story, dacă ii vad postarea și el imi vizualizează povestea, dar daca nu, nici el nu mi-o vizualizează?
Ce pot sa cred din acest lucru?
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| TalentDinPântec a răspuns:

E foarte simplu...el are în cap ca tu l ai refuzat indirect cu 2 ani în urma, dar na... poate nu ți plăcea de el atunci. Dar acum vad ca ai o problema cu asta, deci îl placi. Asa ca, fa l sa înțeleagă, baga l în seama, bate apropouri, siguri te pricepi la d-astea ca doar este fata. Dacă nu ți da un feedback pozitiv te resemnezi sau pe romaneste l ai pierdut.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu crezi nimic. Ieși de pe internet și intră în viața reală. E timpul, după 2 ani.

| RalucaRalu2 a răspuns:

Buna!
Poate ca astepta sa faci tu prima pasul de data aceasta. Poate îi e teama sa isi mai arate încă o dată el primul sentimentele, odată ce tu nu i-ai rapsuns prima dată la ele.
Baftă!?

| Roxana223 a răspuns (pentru RalucaRalu2):

Crezi ca încă ma place, de asta acționează asa cum am scris mai sus?

| RalucaRalu2 a răspuns (pentru Roxana223):

Cred ca da. Dar numai tu poti afla.