| Millis a întrebat:

inca nu mi-a venit menstruatia, si secretia vaginala incepe sa-mi curga mai putin, este posibil sa-mi vina? daca da, care sunt cele mai bune absorbante pentru o fata? + ca sunt micuta. as prefera Always.

2 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
Da este posibil sa iti vina menstruatia...si in legatura cu absorbantele da Always mi se par ca sunt cele mai bune, poti folosi Always normale ziua si Always night seara, baftahappy

| GemPanda a răspuns:

Este posibil. Daca esti la prima menstruatie, ai grija sa fii pe faza sa nu te trezesti cu ea intr.un loc public. Ca sa stii ca itit vine te poti baza si pe simptomele specifice.(dureri de cap, de burta, stari de greata) bine sunt diferite de la fiecare fata. De ex eu aveam o dureree cam rea de burta in zona de jos. si ziua viitoare mi.a venit. am fost chiar luata prin surprindere. Eu iti recomand always. Eu de la a 3 menstruatie le folosesc si sunt foarte bune.si mie mi.au fost recomandate de mai multe fete. And btw. daca chiar o sa.ti vina, iti recomand nu face nici un sport, gen role sau orice altceva. eu am facut greseala asta si de la 3-4 zile am stat 6 zile(un chin) si vezi in ce data iti vine. e posibil ca si luna viitoare sa iti vina tot pe langa aceeiasi data.Succes.