| OanaSall a întrebat:

incurand imi voi lua un telefon nou. vreau sa stiu ce parere aveti despre Blackberry curve 9320. Avandaje, dezavantaje. ce contine pachetul.

1 răspuns:
| GreenEyed a răspuns:

Nu stiu daca ai auzit, dar Blackberry moare.Firma nu prea mai face telefoane, iar oamenii nu prea mai cumpara.Mai bine te indrepti spre orice telefon cu android, de preferat ar fi Samsung sau htc.Acel model de BlackBerry este si foarte gros(ca majoritatea telefoanelor BlackBerry).